BU SİTEYE GİRMEYİP LÜTFEN WWW.GRUP-HEPSİCİLER.FORUMN.BİZ SİTESİNE ÜYE OLUNUZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

cosmogirl röportajı

2 posters

cosmogirl röportajı Empty cosmogirl röportajı

Mesaj  eren&ecem Salı Tem. 01, 2008 9:17 pm

YAZ KIZLARI
sizin için yaz neyi ifade ediyor?
Eren: yaz gelmeden önce hep özgürlük heyecanı doluyor içime.Özgürce istediğimi yapabilcekmişim gbi geliyor.
Yasemin:Bana kalırsa insanların en çok neşe dolduğu,en çok mutlu olduğu dönem.Kışın insanlar daha suratsız oluyor.
cemre:Eskiden çok hareketli günleri ifade ediyordu ama artk güzel havayı ve derin bir nefes çekmeyi ifade ediyor.
Gülçin:Tatil Dalyan! annem Dalyanlı ve orada yazlığımız var.Her yaz oraya giderim.

Yazın kışı,kışın da yazı özleyenlereden misiniz?
eren: Kışı hiçbir zaman özlemeyenlerdenim! Smile Ben hep ilkbaharı ve sonbaharı özleyen bir insanım.Yaz da güzel ama hiçbir zaman özlemiyorum.
Yasemin:her zaman yaz olsun istiyorum!
Cemre:İçinde bulunduğumuz mevsimi yaşamayı seven biriyim ben.Hepsini seviyorum.
gülçin:İkisinin de tadı başka!

Bu yaz tatil planlarınız arasında neler var?
erenörf var! Her sene yaptığım bir plan bu.Geçen sne yoğunluktan dolayı hiçbir yere gidememiştm.Bu yaz birkaç kere Alaçatı'ya gitmk istiyorum.Bir de Kaz Dağları var aklımda.Çok eskiden gitmiştim,tekrar gidip dinlenmek istiyorum.Tatil anlayışım değişti açıkcası bu sne.Yaşlı insanlar gibiyim.
Yasemin:İspanya'da ve Atina'da arkadaşlarım var.Uzun süredir beni çağırıyorlar.oralara gitmek isitiyorum.belki sörfe başlayabilirim.geçen sene Eren 'le snowboard 'a başladık.Sörf kısmında eren'i henüz yakalayamadm ama...bel fıtığım olduğu için biraz tırsıyorum açıkcası.
Cemre:Yurt dışına gitmek istiyorum.Tarihi eserlere karşı büyük ilgi duyuyorum.Bununla ilgili bir gezi olabilr.Bir de anneannemle vakit geçirmek istiyorum.
Gülçin: annemle tatile gittm.Siz bu haberi yayınlarken de arkadaşımla Bodrum da olacağım sanırım.Caz vokal eğitimi almak istiyorum bir de.
eren&ecem
eren&ecem
Admin
Admin

http://hepsiforover.eniyiforum.net

cosmogirl röportajı Empty Geri: cosmogirl röportajı

Mesaj  xeba Cuma Tem. 11, 2008 12:10 am

sağoloss
xeba
xeba
Co-Admin
Co-Admin