BU SİTEYE GİRMEYİP LÜTFEN WWW.GRUP-HEPSİCİLER.FORUMN.BİZ SİTESİNE ÜYE OLUNUZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Röportajı Müjgan Kulle

Grup Hepsi Röportajı Müjgan Kulle Empty Grup Hepsi Röportajı Müjgan Kulle

Mesaj  YaqmuR YürüK Paz Tem. 13, 2008 7:29 pm

Müzik dünyasının en neşeli, en şirin, en güzel ve en yetenekli kızlarını ağırlıyorum bu hafta... Gülçin, Eren, Yasemin ve Cemre'den oluşan "Hepsi"yi...
Aslında Alışveriş Gazetesi okuyucuları onları ilk albümleri "Bir" çıktığında yaptığımız söyleşi ile yakından tanıma fırsatı bulmuştu.
Aradan geçen zaman içinde kızlar, yükselişlerini son hız sürdürdü ve 2. albümleri "Hepsi 2"'yi müzikseverlerin beğenisine sundu.... Daha önemli bir girişimleri de büyük cesaret örneği göstererek oyunuculuğa ilk adımı atmaları oldu...
* Merhaba kızlar... İlk görüşmemizden bu yana "Hepsi"nin hayatında neler değişti, anlatın bakalım?
EREN: Daha yoğun bir temponun içine girdiğimizi söyleyebilirim.
CEMRE: Evet, kesinlikle çoook çalışıyoruz!
GÜLÇİN: Herşey değişim içindedir diye düşünüp, her şey değişti diyorum...
YASEMİN: Arkadaşlarımın da dediği gibi birçok şey değişti aslına bakarsanız, daha fazla çalışıyoruz ve farklı projelerde yer alıyoruz.
* Albüm koşuşturmacanız nasıl gidiyor?
CEMRE: Her şey istediğimiz ve planladığımız gibi oluyor ve bu durum bizi inanılmaz mutlu ediyor...
EREN: Albüm koşuşturmacası, konserlerle sürüyor. Yakında turneye başlayacağız.
GULCİN: Ve... 1 hafta önce "Aşk Sakızı"nın klibi çıktı... (gülüyor)
YASEMİN: Hmmmm, her şey istediğimiz gibi, yani yolunda.. Ama şu anda ekstradan başka bir uğraşımız var, sizin de bildiğiniz gibi...

ANLAMLI ÖDÜL
* Powertürk Müzik Ödülleri'nde de "En İyi Grup" seçildiniz. Bu ödülün sizin için anlamı ne?
CEMRE: Çok önemli... Yılların usta grubu MFÖ de adaylar arasındaydı biliyorsunuz.
EREN: Kesinlikle usta isimler arasından bu ödülü almak gurur vericiydi.
GÜLÇİN: Bu ödüle layık görülmemizi de fanlarımızın varlığına, dört kenetlenmiş kardeş ve ekibimizle bir aile olmamıza bağlıyorum. Bu gücü bize veren yol, bu şekilde kalplerden geçiyor. Herkese çok teşekkürler...
YASEMİN: Bu ödül bizim için çok büyük anlam taşıyor, kategorideki gruplar çok iyi, çok kaliteli gruplardı, ona rağmen ödülü almak bizi şaşırttı.
* Hepsi'nin en büyük hayalini sorsam?
CEMRE: Dünyada başarılı olmak!
EREN: Yurtdışında ismimizi duyurmak.
GÜLÇİN: Süper vokalistlerle birleşerek, Gospel gibi canlı şarkı söylemek, süper bir show yapmak, insanlara unutulmaz anlar yasatmak...
YASEMİN: Tabii ki çıtayı daha da arttırmak, mesela bir dünya turnesi, mükemmel bir sahne şovu...

OYUNCULUĞA ADIM
* Gelelim diziye... Müzikteki başarınıza oyunculuğu da eklediniz.. Bize biraz diziden bahseder misiniz?
EREN: Rollerimiz aslında bizim karakterlerimiz. Yani başka bir karakteri canlandırmıyoruz. Dizide, dört yakın arkadaşın okul ve özel hayatlarında başlarından geçenler anlatılıyor.
YASEMİN: Vallahi çok çalışıyoruz, umarım fanlarımız ve izleyiciler beğenir, herkes kendisini oynuyor, herkesin kendi özelliklerini biraz daha ön plana çıkarttık bu kadar yeter, diziyi izleyin..(gülüyor)
* Peki neden bu proje?
CEMRE: Birçok dizi teklifi aldık bu güne kadar... Ama biz kendimize en uygun olanını tercih etmek istedik. Ve en sonunda eleyerek bu projeye karar verdik. Bir de zamanlama durumumuz vardı tabii.

YOĞUN TEMPO
* Çekimler sırasında zorlandığınız oluyor mu?
YASEMİN: Çok yoğun bir trafik söz konusu, tabii ki de zorluyor ama yavaş yavaş kendimizi geliştiriyoruz.
CEMRE: Bizi zorlayan, Yasemin'in de dediği gibi koşturmaca. Bir de şu dublaj olayı...(gülüyor)
EREN: Aslında çekimler yorucu olduğu kadar eğlenceli de... Özellikle romantik sahneler zorluyor açıkcası..
GÜLÇİN: Ben önce saman nezlesi, sonra sinuzit oldum... (gülüyor) İşte o uykusuzlukla sabrımı zorlayan nokta buydu. Bir de günlük yazma sahnesi çok zordu.
Ben başka cümle yazıyorum, sufle başka...(gülüyor)
* Peki oyunculuğunuzu geliştirmek adına neler yapıyorsunuz?
YASEMİN: Ayçe Abana'dan oyunculuk dersleri alıyoruz, onu çok seviyoruz, o da bizi seviyor..(gülüyor)

GENÇLERE TÜYOLAR
* Bu dizinin, gençleri yönlerdireğini ya da onlara yol göstereceğini düşünüyor musunuz?
CEMRE: Bir kere gençliğin gerçek anlamda kullandığı dili gösteriyoruz. Ayrıca konservatuar eğitiminden ufak tiyolarda veriyoruz. Ama birebir değil tabii!
EREN: Ayrıca samimiyiz... Dizinin içinde kullandığımız konulara kadar, gençlerin sorunlarını da dile getiriyoruz.
GÜLÇİN: Gerçeğe çok yakın olması, samimi olması bence çok önemli. Senaryoyu okuduğumda gerçekten gülüyorum. Umarım yorumumuzla, yansıması da eğlenceli olur.
YASEMİN: Türkiye'de olan ancak varlığından pek haberdar olunmayan konservatuar eğitimi ve yaşamını ekranlara açık olarak taşıyoruz ve kesinlikle örnek olacağımızı düşünüyorum. Sonuçta konservatuar bir eğitim...

MÜZİK TUTKUSU
* Oyunculuk ve müzik... Bu ikisi arasında hangisi ağır basıyor?
YASEMİN: İlk göz ağrımız müzik ve dans.. Ama oyunculuk da çok zevkli ve hepsini dengelemeye çalışıyoruz.
CEMRE: Açıkçası müzik daha ağır basıyor.
EREN: Müzik hep en başta!
GÜLÇİN: Tabii ki şarkı söylemek, oyunculuk benim için 10 parmağı 10 marifetle doldurmak için bir öge... Çok da eğlenceli...
* Canlandırmak istediğiniz bir karakter var mı?
GÜLÇİN: Ben "Dream Girls" gibi bir müzikal filmde oynamak isterim.
CEMRE: *sansürlendi* biri olabilirim. (gülüyor)
YASEMİN: Ben bir katili canlandırmak isterdim, gerçekten çok zor ve zoru başarmak isterim.
EREN: Ben daha çok tarihi bir karakteri canlandırmak isterdim.

MUTLU ANLAR
* Müzik ve oyunculuk dışında boş vaktiniz olunca neler yapıyorsunuz?
GÜLÇİN: Eve gelir gelince, bir yandan yemek yerken bir yandan da makyajımı siliyorum ve bir yandan da mail'lerime bakıyorum. Duş alıp, çantamı hazırladıktan sonra uyuyorum. Takside kulaklığımı takip müzik dinliyorum. Senaryoyu ezberliyorum. Rolümün içine girmeye çalışıyorum. Normal de haftada 5 gün spor yapan ben, 3 haftadır ilk kez spora gittim. Durumum böyle kötü yani....
EREN: Ben daha çok vizyondaki filmleri takip etmeye çalışıyorum.
YASEMİN: Ben sevgilim ve annemle hasret gidermeyi tercih ediyorum.(gülüyor)
CEMRE: İlk bulduğum boş fırsatta geziyorum.(gülüyor)

GÜZELLİK SIRLARI
* Hepsi'nin enerji ve güzellik sırlarını sorsam?
CEMRE: Sağlık ve sporun muhteşem uyumu diyebiliriz..
GÜLÇİN: Ben enerji için, protein çikolatası yiyorum, kastan kilo vermek istemiyorum. Spor yapıyorum, yoga plates, ağırlık... Sağlıklı beslenmeye çalışıyorum. Saçlarıma bitkisel tarifler uyguluyorum. Düzenli kremlerimi kullanıyorum.
YASEMİN: Ben anneme çekmişim...(gülüyor)
EREN: Benim yaptığım özel birşey yok...(gülüyor)

Biz 4 farklı rengiz
* Size özgü bir giyim tarzınız var... Bunun için özel bir stil danışmanınız var mı? Yoksa tamamen kendi seçimleriniz mi?
CEMRE: Kendi stilimiz. Hatta en sonki kıyafetlerimizi kendimiz tasarladık ve özel olarak diktirdik.
EREN: Konsepti belirlerken kendimizden uzaklaşmadan bunu yaptık. Cemre'nin de dediği gibi istediğimiz tasarımları kendimiz oluşturup yaptırıyoruz.

RENK SEÇİMLERİ
* Genelde hep renkli tasarımlar içinde görüyoruz sizi... Bunun bir sebebi var mı?
CEMRE: Renkli olmak bize uyuyor.
EREN: Aslında renkleri kullanmayı seviyoruz.
GüLÇİN: Biz dört farklı rengiz, dört farklı ses ve karakteriz. Renkler kadar, canlı hissediyoruz kendimizi.
YASEMİN: Biz enerjiğiz, enerjimizi de yansıtmak için renkli kıyafetleri tercih ediyoruz.

RAHAT VE SPOR
* Genelde sahnede uyumlu kıyafetleri tercih ediyorsunuz... Peki özel hayatınızda nasıl?
GÜLÇİN: Her kostümümüz aynı olmasa da bir konsepti oluyor. Biz dört ayrı birey, yani dört ayrı bütünüz...
Birleşerek de bir bütünlük oluşturuyoruz, bunu da güzel sunmak istiyoruz. Normal hayatımızda da farklı giyiniyoruz. Hepimizin beğendiği ortak şeyler oluyor ama hepimizin ayrı bir beğenisi, zevki var. Ama genelde tercihimiz rahat ve spor kıyafetler oluyor.
* Peki alışveriş çılgınlığınız sürüyor mu?
CEMRE: Evettttt..(gülüyor)
EREN: Offf çok fenaaa!
GÜLÇİN: Ben alışveriş yapmayı sevmiyorum son zamanlarda... Onun yerine dinleniyorum.
YASEMİN: Vaktim oldukça beğendiğim ufak tefek şeyleri alıyorum..(gülüyor)
YaqmuR YürüK
YaqmuR YürüK
Co-Admin
Co-Admin

- Similar topics